BRAINFITLILER

Bulut 4 yaşında. 4 ay boyunca haftada iki kere merkezimize gelerek Bütünleyici Gelişim Sistemi’nden faydalandı. Bu 4 ayın sonunda yapılan ölçümler Bulut’un dengesinin oldukça geliştiğini gösterdi. Ailesi de Bulut’un sakarlıklarının azalmasından, 4 tekerlekli bisikletten 2 tekerlekli bisiklete geçmesinden memnun. Bulut artık fiziksel aktivitelerden kaçmıyor.

Atakan 7 yaşında. Bütünleyici Gelişim Programına 4 ay boyunca devam etti. Programın sonunda el göz koordinasyonunun oldukça geliştiği görüldü. Top oyunlarında artık çok daha başarılı. Beden dersleri korkulu rüyasıyken en çok eğlendiği ders haline geldi.

Bade 9 yaşında. İkinci 4 aylık programına devam ediyor, haftada bir kez merkezimize gelerek seanslarına giriyor. İlk 4 ayın sonunda yapılan değerlendirme en çok işitsel hafızasının geliştiğini ortaya koydu. Bade artık İngilizce kelimeleri aklında tutmakta hiç zorlanmıyor, evde de daha uyumlu.

Ece 13 yaşında. 2 ay boyunca haftada 2 kez merkezimizde Bütünleyici Gelişim seanslarına devam etti. Programın sonunda işitsel dikkati başladığı zamana oranla çok daha yüksektir. Ece’nin dinleme becerisi oldukça geliştir. Artık dersi çok daha iyi takip ediyor, iletişim kurmakta zorluk çekmiyor.

Yağmur Bütünleyici Gelişim Programı’na 11 yaşında başladı. 4 ay boyunca haftada bir kez merkezimize gelerek seanslara katıldı. 4 ayın sonunda Yağmur’un iyimserlik seviyesinde ciddi artış görüldü. Yağmur artık bir işte başarısız olduğunda umutsuzluğa kapılmıyor. Çaba göstererek değişim yaratabileceğinin farkında.