BRAINFIT Baby 0-3 YAŞ

BRAINFIT BABY PROGRAMI

 

Doğum öncesi 3 aydan 36 aya kadar

 

BrainFit Baby programı bebeklerin zeka gelişimi gerekli olan temel yapıların sağlıklı bir şekilde gelişmesi için tasarlanmıştır. Ebeveynler ve onların bakıcıları ayrıca bebeklere ev ortamında bu kritik gelişim döneminde nasıl oyunlar yolu ile destekleneceğini öğrenir ve danışmanlık alırlar.


Baby Neo
 programıyla bebeğiniz hayata bir adım önde başlasın! Brainfit uzmanlarının özel olarak geliştirdiği, Brainfit Baby programına eklenen Baby Neo programımızla çocuğunuz henüz anne karnında zihinsel gelişimine başlayacak böylece; fiziksel, görsel, işitsel, dikkat ve sosyal gelişimi için siz bilinçlenirken hayatta doğru adımlarla ilerlemesini sağlayabileceksiniz. Sadece doğum öncesini değil doğum sonrasını da kapsayan bu gelişmiş programa, uzmanlar eşliğinde devam ederek maksimum verimle dünyaya adapte olacaktır.

 

 

Programın içinde dünyaca kabul gören, çocuk gelişimi alanındaki yeni bilgiler ışığında güncellenmiş, kısa ve kolayca uygulanabilen  “Brigance Early Childhood Testi” ile çocuğunuzun güçlü ve zayıf yanlarının ölçülmesinin yanı sıra potansiyel gelişimsel gerilik ve üstün gelişimi de tespit ediyoruz.
Tamamen kişiselleştirilmiş mobil egzersiz ve takip aplikasyonu ile zihin egzersizlerini dilediğiniz zaman uygulayarak çocuğunuzun gelişimini günlük olarak takip edebilirsiniz.

 

 

Online programımızı kullanarak bebeğiniz kritik gelişim döneminde beyin yapılarını geliştirecek ve güçlendirecek. Her 50 dakikalık seanslar ile bebeğiniz ve siz kaba, ince motor aktiviteleri ile dünyayı algılayan ve anlamlandıran duyularınızı bütünleştireceksiniz. Görsel aktiviteler görsel ve mekansal becerilerini geliştirecek. Yapılandırılmış dinleme ve dil etkinlikleri alıcı ve ifade edici dilini geliştirecek. Hafızalama ve hafızadan geri getirme aktiviteleri hafızayı ve dikkati güçlendirecek. Son olarak belki de en önemlisi oyun ve duygusal sözcükler onun sosyal duygusal, özgüveninin temellerini oluşturacak.

 

 

Brainfit Baby Programına Hemen Başvurmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

[]
1 Step 1
Adınız-Soyadınızyour full name
Telefon Numaranızyour full name
Çocuğunuzun Adı Soyadıyour full name
Çocuğunuzun Yaşıyour full name
Previous
Next

Baby Neo Doğumdan Önceki 3 Ay-Doğumdan sonra 9 Ay Arası- Yeni geliştirilen bu programımızda, hem annelere hem de bebeklerine hitap edilmektedir. Böylece bebeğinizin zihinsel gelişimini anne karnında hızlandırarak, hayata bir adım önde başlaması sağlanmaktadir.

Baby Da Vinci 9-16 ay arası
bebekler için uygulanan programımız hafta da 1 seans 50 dakika BrainFit Gelişim Merkezlerinde hafta da 6 gün Bireysel Mobil Aplikasyon ile evde uygulanmaktadır.

Baby Newton 17-24 ay arası bebekler için uygulanan programımız hafta da 1 seans 50 dakika BrainFit Gelişim Merkezlerinde hafta da 6 gün Bireysel Mobil Aplikasyon ile evde uygulanmaktadır.

Baby Einstein 25-36 ay arası bebekler için uygulanan programımız hafta da 1 seans 50 dakika BrainFit Gelişim Merkezlerinde hafta da 6 gün Bireysel Mobil Aplikasyon ile evde uygulanmaktadır.